Technický pracovník/ údržbár

ELESKO a.s.

Miesto práce
Modra, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a kontrola budovy, areálu, technických a technologických zariadení
- práce v exteriéroch a interiéroch
- údržba zelene, areálových komunikácii, strechy
- údržby a kontroly technických a technologických zariadení budovy a areálu budovy
- odpisy energií, pravidelné obchôdzky a kontroly zariadení
- periodické držanie pohotovosti, prítomnosť na akciách pre technické zabezpečenie
- dohľad nad dodávateľmi, kontroly vykonaných prác
- murárske práce, drobné zámočnícke práce, základné vodoinštalačné práce, opravy a údržby elektroinštalácie

- firemné benefity
- možnosť ubytovania cca 10km od miesta výkonu práce

Žiadame uchádzačov aby reagovali iba tí ktorí spĺňajú čo najviac požadovaných kritérií.
Ďakujeme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.6.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

- technické, elektrotechnické, strojárske, stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- pracovitosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, manuálna zručnosť
- práca v tíme
- nefajčiar
- vlastné vozidlo (len pre prípad pohotovostných výjazdov)

Spoločnosť ELESKO a.s. je členom EASTFIELD GROUP - investičnej skupiny, ktorá pôsobí v strednej a východnej Európe. Svoje projekty sústreďuje do oblastí asset managementu, nehnuteľností a developerstva, malej a strednej efektívnej energetiky, poľnohospodárstva, výroby a distribúcie vína, gastronomických služieb a výtvarného umenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ELESKO a.s.
Ventúrska 1
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Maceják
Tel.: 0911752136
E-mail: poslať životopis
ID: 1972826   Dátum zverejnenia: 9.5.2017