Obchodní/čka pre stavebný materiál

ELEMENTI, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti predaja stavebného materiálu:

- aktívne akvizovanie nových obchodných príležitostí v stavebnej oblasti
- starostlivosť a návštevy existujúcich klientov
- prezentácia širokého portfólia produktov spoločnosti
- poskytovanie technických informácií klientom
- identifikácia potrieb klienta, spracovanie cenových ponúk
- komunikácia so zákazníkom ohľadom priebehu obchodných aktivít a získavanie spätnej väzby
- pravidelný reporting a analýza výsledkov

- komplexné zaškolenie
- služobné auto, mobilný telefón, notebook
- možnosť dlhodobého rozvoja a budovania kariéry
- vzdelávanie a kurzy

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Prosím pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k Vášmu životopisu:
Kandidát  dobrovoľne  udeľuje  spoločnosti  ELEMENTI,  s.  r.  o.,  Hlavná  98,  080  01    Prešov, IČO:  46 961  127 súhlas  so  správou,  spracovaním a uchovaním  osobných  údajov v súlade  so  zákonom  č.  428/  2002 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto  prehlasujem,  že  všetky  údaje,  ktoré  som  uviedol/a  vo  svojom  životopise  a v žiadosti  o zamestnanie,  som poskytol/a  spoločnosti  ELEMENTI,  s.  r.  o.  dobrovoľne  a sú  pravdivé.  Zároveň  súhlasím  s evidenciou  a spracovaním poskytnutých  údajov  oprávnenými  osobami  ELEMENTI,  s.  r.  o.  za  účelom  a v rozsahu,  ktorý  je  potrebný  pre  realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú  sa uchádzam alebo na účel  zavedenia predzmluvných vzťahov podľa
§7 ods. 4 písm. b) zákon č. 428/ 2002 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť ELEMENTI,  s.  r.  o.  sprostredkuje  vhodné  zamestnanie  a uplynie  garančná  doba  voči  budúcemu  zamestnávateľovi vyplývajúca  zo  zmluvných  podmienok  ELEMENTI,  s.  r.  o.  a budúcim  zamestnávateľom  alebo  dňom,  kedy  požiadam o likvidáciu  svojich  osobných  údajov,  ako  aj  v prípade,  že  osobné  údaje  nebudú  môcť  byť  zaktualizované,  spoločnosť ELEMENTI, s. r. o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť ELEMENTI, s.  r. o. ma poučila o právach  vyplývajúcich  z  §  20  zákona  č.  428/  2002  Z.z.  o ochrane  osobných  údajov  v znení  zákona  č.  90/  2005  Z.z.  a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov  tretej strane  t.j. možnému zamestnávateľovi a Ústrediu  práce sociálnych vecí a rodiny.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti predaja stavebného materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborné komunikačné zručnosti v telefonickom aj písomnom styku
- odolnosť voči stresu
- schopnosť riešiť problémy a požiadavky zákazníkov
- samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, dravosť
- pozitívne myslenie
- flexibilita
- dobrý time manažment, systematické konanie
- zmysel pre tímovú prácu a orientáciu na zákazníka

ELEMENTI, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá je zameraná na vyhľadávanie a výber pracovníkov na základe požiadaviek našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1716505  Dátum zverejnenia: 16.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + variabilná zložka