Farmaceut

ELEMENT s.r.o.

Miesto práce
Bernolákova 17, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacDohodou - na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetky práce súvisiace s poskytovaním lekárenskej starostlivosti na uvedenej pozícii.

Vydávanie rôznych druhov liekov a zdravotníckych pomôcok (lieky na lekársky predpis, lieky bez viazanosti na lekársky predpis, výživové doplnky).
Poskytovanie poradenstva pri výbere a aplikácii liekov (dávkovanie, správne užívanie, vedľajšie účinky, alternatívne možnosti atď.).
Príprava individuálne pripravovaných liekov podľa receptov a v súlade s platnými normami.
Kontrolovanie stavu skladových zásob, dopĺňanie liečiv a zdravotníckeho tovaru do regálov.
Zodpovednosť za včasné objednávanie tovaru v požadovanej kvantite.

Výhodná pracovná doba - dlhý a krátky týždeň - víkendy voľné.

Zaslaním životopisu potvrdzujete , že súhlasíte so zaradením Vašich údajov do databázy. Informácie budú uchovávané po dobu jedného roka, po uplynutí tejto lehoty budú vymazané.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.6.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná aj pre absolventa. Prosím o posielanie životopisov LEN S UKONČENÝM II. STUPŇOM VŠ.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lekáreň

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4835140  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac