Technik /montér telekomunikačných sietí

Elektroinst s.r.o

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiacOdvody platí firma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zriadenie a oprava telekomunikačných a optických sieti.
- montážne práce v oblasti výstavby optických a metalických telekomunikačných sietí;
- zriaďovanie prípojných liniek pre zákazníkov (najmä optických káblov);
- zriaďovanie satelitnej televízie pre koncových zákazníkov;
- servisná činnosť.
Realizácia inštalačných, montážnych prác v oblasti optických sietí, odstraňovanie zákazníckych a sieťových porúch podľa pokynov a inštrukcií dispečera alebo vedúceho teamu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti zamestnanca:
- zemné práce v oblasti výstavby optických a metalických telekomunikačných sietí
- realizácia pridelených aktivít (hlavne prípravných, inštalačných, montážnych prác a údržbové zásahy do telekomunikačnej infraštruktúry obchodného partnera (podzemné a vzdušné optické siete),...) podľa pokynov a inštrukcií vedúceho teamu príp. dispečera

- práca v mladom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- kompletné zaškolenie hradené spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika ,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- ochota učiť sa nové veci
- dobré komunikačné schopnosti
- logické myslenie
- flexibilita a samostatnosť

Sme dynamicky rastúca spoločnosť založená v roku 2011. Našou hlavnou náplňou činností je poskytovanie komplexných služieb týkajúcich sa optických a metalických sietí pre Slovak Telekom a.s. V radoch našich pracovníkov sú vysokokvalifikovaní odborníci a majstri vo svojom odbore.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3072596  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac