Logo ELEKTROCONNECT, s.r.o.

Operations manager

ELEKTROCONNECT, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacmzda podľa skúseností v odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie opatrení na zlepšenie plánovania ekonomických ukazovateľov organizácie, na vytváranie a skvalitňovanie štandardov nákladov práce, využívania výrobných kapacít,

Zabezpečovanie plnenia záväzkov spoločnosti voči zákazníkom, centrále a dodávateľom

Realizovanie opatrení na udržanie šetrného prístupu k materiálnym, pracovným a finančným zdrojom

koncoročné prémie do výšky max 1 mesačného platu

každoročná pravidelná valorizácia o dohodnuté percento

možnosť rásť s tímom

Informácie o výberovom konaní

Bez čoho sa u nás nezaobídete?
skúsenosti s vedením tímu
schopnosť vytvárať a implementovať dlhodobé stratégie
schopnosť identifikovať a implementovať inovácie v technologických procesoch
skúsenosti s riadením projektov
silné komunikačné schopnosti
schopnosť rýchlo reagovať na zmeny v technologickom prostredí

Pokiaľ máte záujem pridať sa k nášmu tímu a využiť svoje znalosti a skúsenosti, neváhajte nám poslať Váš životopis.
Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov v automotive

skúsený výrobný riaditeľ/operations manager hľadajúci nové výzvy

veľmi dobré organizačné a manažérske znalosti s riadením oddelení výroba, logistika, plánovanie, kvalita

flexibilný, stresu odolný, pozitívny,  cieľovo orientovaný

má skúsenosti s nábehom výroby (zariadenia, procesy a ľudia)

má skúsenosti s nastavovaním procesov, zvyšovaním efektivity a produktivity

znalosti/skúsenosti s nástrojmi LEAN a nástrojmi na riešenie problémov

skúsenosti s výrobou káblových zväzkov sú výhodou

Spoločnosť ELEKTROCONNECT, s.r.o. je firma zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov. Spoločnosť patrí do koncernu NEXANS, ktorý je lídrom vo výrobe kábelových systémov v rámci celého sveta.
Na základe nášho rastu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí by sa chceli angažovať vo vzťahu k našim medzinárodným zákazníkom a podávať čo možno najlepšie výkony.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4800006  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac