Elektrikář , šéfmontér elektro

ELEKTRO-ULDRICH, spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektromontážní společnost Elektro - Uldrich spol. s r.o. přijme s okamžitým nástupem elektrikáře silnoproud i slaboproud do 1 KV na zakázky především v Praze, Jedná se o práci na bytových a administrativních objektech většinou na novostavbách. Pracovníky přijímáme formou dlouhodobé spolupráce na ŽL , brigády i HPP. Požadujeme minimálně 3 roky praxe na stavbách obdobného charakteru, vyučen v oboru, trestní bezúhonnost a časovou flexibilitu. Nabízíme seriózní jednání , dlouhodobou spolupráci a solventnost !!! nabízíme odměňování jak v hodinové zúčtovací sazbě tak i na předem sjednanou úkolovou cenu za dílo .Pro živnostníky se splatností faktur do 16 dnů. Poskytujeme kvalitní zázemí a práci pod vedením zkušených projekt manažerů s výhledem zakázek na dva roky. Velice si vážíme seriózních a zkušených montérů a dokážeme je i patřičně motivovat formou cílové odměny o naší společnosti se ještě více dozvíte na www.elektrouldrich.cz kde najdete i další kontaktní údaje.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2203771  Dátum zverejnenia: 31.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.