Можливість для людей з України

Zvárač, MIG, TIG

ELEKTRA reklama, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9 - 11 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie a montáž zábradlí z nerezu a hliníka, ocele.

Práca je v Prešove, prípadne v okolí Prešova. V prípade záujmu je možná aj spolupráca s partiou živnostníkov zvládajúcich uvedenú profesiu.

Hľadáme pracovníka na zváranie zábradlí, prístreškov, prestrešení bazénov. Podmienkou sú zváračské skúsenosti a základná znalosťou čítania výkresov. Zváračský preukaz nie je podmienkou. Jedná sa atypickú zámočnícku výrobu zábradlí z nerezu, hliníka aj ocele. Ponúkame prácu v Prešove od 7.00 do 15.00 v stabilnej firme s 31 ročnou históriou. Záujemcovia prosím o zaslanie životopisu na [email protected]. Vybraných záujemcov budeme následne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti so zváraním metódou TIG (MIG). Čítanie technických výkresov.
Termín nástupu je možný aj na základe dohody.

Spoločnosť Elektra reklama s.r.o. je rodinnou firmou už 31 rokov na trhu a venuje sa predaju plastov/ LEXAN, ARLA, /, hliníkových a nerezových materiálov, materiálov na odvetrané fasády a atypickej výrobe zábradlí, prestrešení, svetelných reklám. Viac o nás na www.elektra.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2274517  Dátum zverejnenia: 11.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.