Graphic Designer Junior

electronic-star a.s.

Miesto práce
Grösslingová 6-8, 811 09 Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba bannerov pre snáď všetkého druhu :) bannery pre webshopy, bannery pre sociálne siete, bannery pre mailing, jednoducho bannery všade, kam sa pozrieš
- tvorba newsletterov
- toto všetko krát 6, keďže sme v 6. krajinách - nudiť sa určite nebudeš
- chceme niekoho pozitívne naladeného a aspoň trochu kreatívneho ;)
- veľkou výhodou je, ak máš nejakú super schopnosť

Určite sa naučíš veľa nového a radi ťa v tvojom raste podporíme. V Berlíne máme centrálu, takže občas sa môže pritrafiť aj cesta tam :) Zakladáme si na stabilite, férovosti a transparentnosti. Čas, ktorý trávime v práci by nemal byť utrpením, naopak, nás to baví a uspokojuje :)

Ak si sa v tejto ponuke našiel a chceš sa k nám pridať, tešíme sa na stretnutie. Pošli nám svoj životopis a nezabudni pribaliť ukážky tvojej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

HTML - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Grafický cit
- Požadujeme veľký zmysel pre detail, analytické myslenie a dobrý časový management
- Samostatnosť
- Výdrž
- Na dosiahnutom vzdelaní nezáleží, podstatné je, aby si mal skúsenosti s grafikou a chuť na sebe pracovať a zlepšovať sa, aj keď to na začiatku može byť ťažšie
- Anglický jazyk, eventuálne nemčina
- Treba, aby si prácu s grafikou miloval a bavilo ťa to, lebo inak to nemá moc veľký zmysel
- Práca u nás je výzva, ale môžeš u nás nazbierať veľmi cenné medzinárodné skúsenosti.
- Nehľadáme šedú myš, ale niekoho, koho práca v marketingu a s grafikou naozaj baví, ide z neho pozitívna energia a rád si s nami zahrá partičku kalčeta

Spoločnosť electronic-star a.s. je majiteľom pobočiek pre Slovenskú republiku, Českú republiku, Maďarsko, Chorvátsko, Rumunsko a Slovnisko medzinárodne operujúcej značky a eCommerce obchodov www.electronic-star.sk/cz/hu/hr/ro/si. Vo viac ako 15 krajinách západnej Európy etablovaná značka internetových obchodov, sa vyznačuje svojim inovatívnym mixom viac ako 10 000 produktov a excelentnou zákazníckou podporou. Ponúkame v tejto profesii dlhodobú a stabilnú prácu, férové ohodnotenie, transparentnosť a v prípade záujmu možnosť rásť kariérne smerom hore. Sme spoločnosť s vysokou kompetenciou, silnou firemnou štruktúrou, overeným a vysoko úspešným business modelom a know-how, ale hlavne inovatívnym teamom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a boli v tom, čo robia najlepší.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Grösslingova 6-8
811 09 Bratislava
ID: 1747071   Dátum zverejnenia: 10.10.2016