Technik na opravu elektronických zariadení - Biela technika

electronic-star a.s.

Miesto práce
Grösslingová 6-8, 81109 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Okamžite

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Diagnostika spotrebnej elektroniky a bielej techniky
- oprava domácich spotrebičov prípadne audio zariadení
napr. oprava kuchynských robotov, oprava chladničiek/Mrazničiek, oprava umývačiek riadu, zosilňovače- kompletná repasácia spojov, reproduktory- výmena chybných reproduktorov,
- Prijem a správa reklamácií na sklad a ich evidovanie do reklamačného programu
- Odosielanie reklamácií späť zákazníkom

Ako nášmu spolupracovníkovi budú od začiatku k dispozícii široké možnosti zaškolenia v našej spoločnosti a hlavne možnosť sa rozvíjať. Ponúkame na tejto pozícii férový nástupný plat a miesto v pracovnom prostredí, kde sú inovatívne nápady a motivácia na sebe pracovať vysoko cenené. Od konkurencie sa odlišujeme hlavne inovatívnym teamom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou.
Ak si sa v tomto našiel, tešíme sa na stretnutie a prosíme ťa o zaslanie štruktúrovaného životopisu a motivačného listu.

Poprosím Vás posielať životopisy mailom. Následne Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Najdôležitejšie predpoklady:

- maximálna spolahlivosť
- dobrá sebaorganizacia
- zmysel pre detail

Tiez dôležite:

- požadujeme prax v oblasti opravovania domácich spotrebičov najmä bielej techniky
- expert v oblasti elektrotechniky
- schopnosť budovania procesov v rámci oprav a reklamácii
- schopnosť pracovať samostatne ale aj s teamom
- ovládanie maďarského jazyka výhodou

Spoločnosť electronic-star a.s. je majiteľom pobočiek pre Slovenskú republiku, Českú republiku, Maďarsko, Chorvátsko, Rumunsko a Slovnisko medzinárodne operujúcej značky a eCommerce obchodov www.electronic-star.sk/cz/hu/hr/ro/si. Vo viac ako 15 krajinách západnej Európy etablovaná značka internetových obchodov, sa vyznačuje svojim inovatívnym mixom viac ako 10 000 produktov a excelentnou zákazníckou podporou. Ponúkame v tejto profesii dlhodobú a stabilnú prácu, férové ohodnotenie, transparentnosť a v prípade záujmu možnosť rásť kariérne smerom hore. Sme spoločnosť s vysokou kompetenciou, silnou firemnou štruktúrou, overeným a vysoko úspešným business modelom a know-how, ale hlavne inovatívnym teamom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a boli v tom, čo robia najlepší.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Grösslingova 6-8
811 09 Bratislava
ID: 1420838   Dátum zverejnenia: 19.10.2016