CMM operátor - meranie

ELE Advanced Technologies s.r.o.

Miesto práce
K Výstavisku 692, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou - na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie CMM meraní na základe požiadaviek vychádzajúcich z kontrolných plánov, zákazníckych požiadaviek, príkazov od nadriadeného a harmonogramu CMM.
Vykonávanie CMM meraní na základe potrieb vstupnej kontroly.
Zodpovednosť za udržiavanie CMM zariadenia a prislúchajúcej časti laboratória v čistote a v súlade s platnými pravidlami.
Vykonávanie kontroly kvality vo zverenej oblasti v súlade s internými smernicami spoločnosti a zodpovednosť za implementáciu dohodnutých kvalitatívnych štandardov.
Archivácia výsledkov kontrol a meraní, reporting.
Tvorba a úprava meracích programov na 3D súradnicovom stroji, meranie na 2D súradnicovom stroji
Účasť na aktivitách smerujúcich k riešeniu problémov (Problem Solving Activities), spolupráca na tvorbe akčných plánov na ich odstránenie a implementácia efektívnejších výrobných postupov.
Komunikácia s ostatnými oddeleniami a príprava podkladov pre ďalšie zložky oddelenia kvality.
Ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.
Dodržiavanie pravidiel BOZP.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer výhodou, strojárstvo, kovovýroba

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

ELE Advanced Technologies s.r.o. je dcérskou spoločnosťou ELE Advanced Technologies Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii. Na Slovensku pôsobí od roku 2007 a je zameraná na výrobu komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

K výstavisku 692
91101 Trenčín

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812417   Dátum zverejnenia: 15.11.2016