Super ponuka víkendová práca - Operátor CNC strojov (sústruh, fréza)

ELE Advanced Technologies s.r.o.

Miesto práce
K výstavisku 692, 91101 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1360 - 1520 € Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- strojárska výroba v Trenčíne
- manuálna práca, obsluhovanie CNC strojov /fréza, sústruh/
- víkendová 2-zmenná prevádzka PIA-NE 12 hod. smeny
- udržiavanie zásad bezpečnosti, čistoty a poriadku na pracovisku

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príspevok na DDS
- stravné lísty v hodnote 4€ / i nad rámec zákona
- možnosť pracovať nadčas
- pracovný odev
- trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
- nástup možný ihneď
-výplatný termín 15.deň v mesiaci

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ELE Advanced Technologies s.r.o. je dcérskou spoločnosťou ELE Advanced Technologies Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii. Na Slovensku pôsobí od roku 2007 a je zameraná na výrobu komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1785735  Dátum zverejnenia: 16.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1360 - 1520 € Brutto