Údržbár strojov a výrobných zariadení

ELDISY Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Ľ. Štúra 1, Dubnica nad Váhom, areál ZVS, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
17.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
hodinová sadzba až do 5,60 € + príplatky (nočný, nadčasový, za sviatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov, nástrojov a výrobných zariadení - lisy, spájačky, vŕtacie zariadenia, sekačky a pod.
- výmena foriem do lisov
- vykonávanie opráv, preventívna údržba podľa plánu údržby
- starostlivosť a údržba výrobných priestorov
- jednoduché elektrikárske práce na základe osvedčenia o odbornej spôsobilosti
- práca v 3-zmennej prevádzke

- perspektívna práca v stabilnej nemeckej spoločnosti
- sociálny program (príspevok na dopravu, občerstvenie, darčekové poukážky
- postupné zaučenie na výkon práce
- stravné lístky
- pitný režim
- školenia, odborný rast - financovanie zákonných školení potrebných pre výkon práce a sledovanie potreby aktualizácií, zabezpečovanie vyškolenia
- firemné spoločenské, športové akcie

Kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria, budeme telefonicky kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka pre činnosť na elektrických zariadeniach (§21 príp. §22) nutné
- flexibilita, zodpovedný prístup
- technické myslenie, manuálna zručnosť
- platný preukaz na VZV výhodou

- 100% dcérska spoločnosť nemeckej firmy ELDISY GmbH, člen nadnárodného koncernu Vorwerk.
- výrobca a dodávateľ gumených tesnení - dielov pre automobilový priemysel pre nemecký trh ( BMW, Porsche, VW-Audi, Daimler, ...).
- Dynamicky rastúca spoločnosť 3. miesto za Stredoslovenský kraj v súťaži
"Diamanty slovenského biznisu"
- Za rok 2015 spoločnosť získala ocenenie Spoľahlivý výrobný podnik udelené Národným informačným strediskom SR - ocenenie získalo len 5,6 % výrobných podnikov pôsobiacich v SR.
- Za rok 2015 sa spoločnosť umiestnila na 4. mieste v rebríčku najzdravších výrobných spoločností v trenčianskom regione (s obratom od 10-50 mil. €), ktorý vyhlasujú Hospodárske noviny.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ELDISY Slovakia spol. s r.o.
Ľ.Štúra 1, P.O.BOX 160
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 1830415   Dátum zverejnenia: 30.9.2016