Staňte sa súčasťou
nášho tímu

Vedúci oddelenia technickej kontroly

Miesto práce

Jesenná 26, 08001 Prešov

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za funkčnosť a výkonnosť procesov Meranie a skúšanie a Metrológia
  • zodpovednosť za výkon vstupnej kontroly materiálov, medzioperačnej kontroly polovýrobkov a výstupnej kontroly hotových výrobkov
  • zodpovednosť za výkon prebierok materiálov a polovýrobkov u dodávateľov
  • zodpovednosť za spracovanie reportov poruchovosti
  • zodpovednosť za spracovanie analýz príčin vzniku nezhôd
  • zodpovednosť za implementáciu štatistických metód riadenia do procesu Merania a skúšania
  • zodpovednosť za trvalé zvyšovanie kvality materiálov, polovýrobkov a výrobkov
  • zodpovednosť za spôsobilosť používaných meradiel

  • práca na medzinárodných projektoch, v mladom kolektíve
  • inovačné meetingy, rozvojové aktivity
  • projektové odmeny
  • rôzne bonusy (polročné/ročné, jubileá a pod.)
  • flexibilná pracovná doba
  • firemné fitness
  • teambuildingy, výlety a akcie pre zamestnancov s rodinami
  • sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

  • vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania výhodou
  • min. 3-ročné skúsenosti s riadením oddelenia technickej kontroly
  • skúsenosti s riadením oddelenia technickej kontroly elektrotechnických výrobkov - výhodou
  • znalosť noriem IPC A-610 Kritéria prijateľnosti elektronických zostáv - výhodou
  • znalosť platných noriem pre štatistické prebierky produktov
  • znalosť štatistických metód riadenia (SPC, FMEA) a 8D reportov
  • vodičský preukaz B
  • anglický jazyk úroveň B1
Zaujala vás táto ponuka?
Napíšte nám!
ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov
Jesenná 26
08001 Prešov
Personálne oddelenie

ID: 500692   Dátum zverejnenia: 12.10.2016