Vedúci oddelenia technickej kontroly

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, 08001 Prešov
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za funkčnosť a výkonnosť procesov Meranie a skúšanie a Metrológia
- zodpovednosť za výkon vstupnej kontroly materiálov, medzioperačnej kontroly polovýrobkov a výstupnej kontroly hotových výrobkov
- zodpovednosť za výkon prebierok materiálov a polovýrobkov u dodávateľov
- zodpovednosť za spracovanie reportov poruchovosti
- zodpovednosť za spracovanie analýz príčin vzniku nezhôd
- zodpovednosť za implementáciu štatistických metód riadenia do procesu Merania a skúšania
- zodpovednosť za trvalé zvyšovanie kvality materiálov, polovýrobkov a výrobkov
- zodpovednosť za spôsobilosť používaných meradiel

- práca na medzinárodných projektoch, v mladom kolektíve
- inovačné meetingy, rozvojové aktivity
- projektové odmeny
- rôzne bonusy (polročné/ročné, jubileá a pod.)
- flexibilná pracovná doba
- firemné fitness
- teambuildingy, výlety a akcie pre zamestnancov s rodinami
- sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania výhodou
- min. 3-ročné skúsenosti s riadením oddelenia technickej kontroly
- skúsenosti s riadením oddelenia technickej kontroly elektrotechnických výrobkov - výhodou
- znalosť noriem IPC A-610 Kritéria prijateľnosti elektronických zostáv - výhodou
- znalosť platných noriem pre štatistické prebierky produktov
- znalosť štatistických metód riadenia (SPC, FMEA) a 8D reportov
- vodičský preukaz B
- anglický jazyk úroveň B1

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Jesenná 26
08001 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Tomková
Tel.: 051/7464412
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 500692   Dátum zverejnenia: 26.5.2016