Obchodný manažér (SK)

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, Prešov-Solivar
1 300 - 2 500 EUR/mesiaczákladná mzda + mesačná prémia + kvartálna prémia (v závislostí od skúseností a dosiahnutého výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spoluvytváranie a implementácia stratégie na SK trhu
- príprava akčných plánov, realizácia a vyhodnotenie
- aktívna spolupráca s marketingom, vývojom SW a HW
- analýza trhu, monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov a kľúčových zákazníkov
- budovanie a rozvoj vzťahov so zákazníkmi, distribútormi, dílermi
- práca vyžaduje pravidelné cestovanie v rámci Slovenska

- kvartálne odmeny
- ročné odmeny podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
- flexibilná denná pracovná doba
- práca v stabilnej spoločnosti
- podnetné pracovné prostredie
- cenné skúsenosti a možnosť podieľať sa na vývojových projektoch
- systém ďalších bonusov, odmien
- firemné akcie pre zamestnancov s rodinami, teambuildingy
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dajte nám o sebe vedieť. Ak pripojíte pár riadkov o Vašej motivácii, môže nám to pomôcť lepšie sa rozhodnúť.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti vyhodnotíme ako najvhodnejšie pre obsadzovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z oblasti poskytovania služieb a obchodu a jednania so zákazníkmi
- silná prozákaznícka orientácia
- mobilita a pripravenosť cestovať
- schopnosť pracovať v tíme, ale i nezávisle a samostatne si organizovať prácu
- výborné predajné a komunikačné zručnosti
- pozitívny a proaktívny prístup k práci
- schopnosť určiť priority a rozvíjať vzťahy so zákazníkmi
- snaha o sebarozvoj

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3163198  Dátum zverejnenia: 3.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac