Koordinátor výroby

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, 08001 Prešov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie
- stanovovanie efektívnych cieľov
- odhadovanie rizík a eliminácia rizík
- zodpovednosť za plnenie plánu, kvalitu výroby, dodržanie pracovnej a technologickej disciplíny
- vyhodnocovanie výkonu porovnaním výsledkov s cieľmi
- navrhovanie opatrení na zvýšenie kvality výroby
- kontrola činnosti zamestnancov výrobnej prevádzky
- koordinácia činnosti prevádzky s inými oddeleniami

- moderné pracovné prostredie
- flexibilná pracovná doba, home office, sick days
- projektové odmeny
- bohatý systém bonusov, odmien
- firemné akcie pre zamestnancov s rodinami
- inovačné meetingy, teambuildingy, kultúrne a športové podujatia, vitamíny
- kurzy AJ
- firemné fitness
- firemné stravovanie
- perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu, aj pre čerstvých absolventov
- štipendiá pre študentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

- ukončená SŠ technického smeru
- vyhláška č.718/2002 Z.z. - § 23
- riadiace a organizačné schopnosti
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, lojálnosť

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Jesenná 26
08001 Prešov
ID: 2809709   Dátum zverejnenia: 13.11.2016