Servisný technik (pracovná príležitosť aj pre absolventov!)

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, 08001 Prešov
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie a inštalácia vrátane záručnej a pozáručnej opravy pokladníc a príslušenstva
- objednávanie, nákup náhradných dielov
- technické poradenstvo zákazníkom
- servisné školenia zákazníkom a dealerom

- práca na medzinárodných projektoch, v stabilnej a expandujúcej spoločnosti
- moderné pracovné prostredie
- flexibilná pracovná doba
- systém bonusov, odmien
- firemné akcie pre zamestnancov s rodinami, teambuildingy
- firemné fitness
- firemné stravovanie

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa na výberovom procese na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj životopis na nižšie uvedené kontakty.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového procesu.

Zaslaním životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov emailom, poštou, osobne dobrovoľne poskytujete prevádzkovateľovi Elcom, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov, so sídlom Jesenná 26, Prešov 080 01, IČO: 00695599 súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, trvalé bydlisko, prechodné bydlisko, vek, pohlavie, vodičský preukaz – typ, všetky údaje a iné záznamy uvedené v úradnom doklade o vzdelaní, podpis, kontaktné údaje (najmä telefónne číslo a e-mail), údaje uvedené v životopise, jazykové znalosti, prax, absolvované kurzy (názov, krajina), certifikáty (názov, doba platnosti, vydavateľ, krajina), zručnosti (názov, úroveň), očakávaný plat, očakávané zameranie, očakávané miesto práce, hodnotenia pohovorov (vzhľad, kvalifikácia, verbalita, neverbalita), výsledky testov zručností a ďalšie uvedené v životopise, motivačnom liste a dotazníku uchádzača o zamestnanie za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie. Osobné údaje nebudú zverejňované a ani poskytované do tretích krajín. Osobné údaje sa poskytujú tretím stranám vykonávajúcim kontrolu, dozor, dohľad na základe osobitných predpisov ako napr. orgánom činným v trestnom konaní, Inšpektorát práce. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu uplynie po uplynutí jedného roka odo dňa jeho poskytnutia. Ako dotknutá osoba vyhlasujete, že ste si vedomá svojich práv v zmysle § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. o tom, že máte právo na opravu nesprávnych, neúplných a neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v tomto ustanovení, a že Vám boli poskytnuté všetky informácie podľa § 15 cit. zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
OpenOffice - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platná vyhláška č. 508/2009 Z.z. - § 21
- znalosti a praktické zručnosti z oblasti elektroniky a mikroprocesorovej techniky
- znalosti s inštaláciou výpočtovej techniky (PC príslušenstvo)
- skúsenosti z poskytovania servisných služieb vítané
- znalosť práce na PC
- vodičské oprávnenie sk. B
- prozákaznícky prístup, precíznosť a zodpovednosť, komunikatívnosť

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Jesenná 26
08001 Prešov
ID: 280486   Dátum zverejnenia: 22.6.2017