Staňte sa súčasťou
nášho tímu

Servisný technik (pracovná príležitosť aj pre absolventov!)

Miesto práce

Jesenná 26, 08001 Prešov

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • programovanie a inštalácia vrátane záručnej a pozáručnej opravy pokladníc a príslušenstva
  • objednávanie, nákup náhradných dielov
  • technické poradenstvo zákazníkom
  • servisné školenia zákazníkom a dealerom
  • pracovná pozícia je vhodná pre aktívneho, dynamického, rozhodného kandidáta orientovaného na výkon, precíznosť a zodpovednosť

  • práca na medzinárodných projektoch v mladom kolektíve, v stabilnej a expandujúcej spoločnosti
  • moderné pracovné prostredie
  • flexibilná pracovná doba, home office, sick days
  • projektové odmeny
  • bohatý systém bonusov, odmien
  • firemné akcie pre zamestnancov s rodinami
  • inovačné meetingy, teambuildingy, kultúrne a športové podujatia, vitamíny
  • kurzy AJ
  • firemné fitness
  • firemné stravovanie
  • perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu, aj pre čerstvých absolventov
  • štipendiá pre študentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
OpenOffice - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
  • ukončená SŠ s maturitou, elektrotechnického smeru
  • vyhláška č. 508/2009 Z.z. - § 21
  • znalosti a praktické zručnosti z oblasti elektroniky a mikroprocesorovej techniky
  • znalosti s inštaláciou výpočtovej techniky (PC príslušenstvo)
  • skúsenosti z poskytovania servisných služieb vítané
  • znalosť práce na PC (komunikačné programy k pokladniciam-vítané)
  • vodičské oprávnenie sk. B
  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, lojálnosť, prozákaznícky prístup
Zaujala vás táto ponuka?
Napíšte nám!

ID: 280486   Dátum zverejnenia: 25.11.2016