Staňte sa súčasťou
nášho tímu

Systémový inžinier

Miesto práce

Jesenná 26, 08001 Prešov

Ponúkaný plat (brutto)

dohodu

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • analýza a príprava podkladov potrebných pre tvorbu technologickej dokumentácie nových produktov
  • spracovanie podkladov (TNG, kusovníky, karty tovaru), technickej dokumentácie, balíka programov pre strojový park SMT
  • spracovanie podkladov pre naceňovanie nových produktov týkajúcich sa SMT
  • spracovanie podkladov pre objednávanie špeciálnych nástrojov (sieťotlačové šablóny) a náhradných dielov pre strojový park SMT
  • diagnostika chýb na zariadeniach linky SMT, spracovanie riešenia a realizácia riešení na odstránenie chýb a porúch na strojoch SMT
  • vytváranie podkladov ku plánu údržby na zariadeniach SMT linky a kontrola dodržiavania plánu údržby
  • komunikácia a konzultácie so servisnými strediskami a s externými firmami
  • vypracovanie metodík celkovej efektívnosti zariadení a ich implementácia na zariadeniach SMT linky

  • práca na medzinárodných projektoch v mladom kolektíve, v stabilnej a expandujúcej spoločnosti
  • moderné pracovné prostredie
  • flexibilná pracovná doba, home office, sick days
  • projektové odmeny
  • bohatý systém bonusov, odmien
  • firemné akcie pre zamestnancov s rodinami
  • inovačné meetingy, teambuildingy, kultúrne a športové podujatia, vitamíny
  • kurzy AJ
  • firemné fitness
  • firemné stravovanie
  • perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu, aj pre čerstvých absolventov
štipendiá pre študentov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

  • elektrotechnické vzdelanie
  • prax v odbore nevyhnutná
  • znalosť problematiky SMT, ovládanie a programovanie osadzovacích SMT strojov
  • základy technickej angličtiny
  • dôslednosť, rozhľadenosť, flexibilita, ochota
Zaujala vás táto ponuka?
Napíšte nám!
ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov
Jesenná 26
08001 Prešov
Personálne oddelenie
Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Tomková
Tel.: 051/7464412, 0911037393

ID: 2777769   Dátum zverejnenia: 25.11.2016