Pracovník/čka v elektrotechnike

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, 08001 Prešov
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produkt pracovného miesta:
- otestované osadené funkčné DPS (dosky plošných spojov)

Pracovné činnosti:
- ručné spájkovanie
- funkčné skúšky a testovanie elektronických súčiastok a zostáv na jednoúčelových zariadeniach a testeroch

- práca na medzinárodných projektoch v mladom kolektíve, v stabilnej a expandujúcej spoločnosti
- moderné pracovné prostredie
- flexibilná pracovná doba, sick days
- bohatý systém bonusov, odmien
- firemné akcie pre zamestnancov s rodinami
- inovačné meetingy, teambuildingy, kultúrne a športové podujatia, vitamíny
- kurzy AJ
- firemné fitness
- firemné stravovanie
- perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu, aj pre čerstvých absolventov
- štipendiá pre študentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- praktická skúsenosť s ručným spájkovaním
- znalosť sortimentu elektronických súčastí pre osadzovanie DPS
- znalosť práce s PC
- pozícia vhodná aj pre absolventov (znalosť ručného spájkovania podmienkou)

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Jesenná 26
08001 Prešov
ID: 266120   Dátum zverejnenia: 21.11.2016