Obchodný manažér /manažérka

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, 08001 Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza potrieb, hľadanie potenciálu, analýza konkurencie a príležitostí
- aktívna akvizícia, rokovanie s obchodnými partnermi, starostlivosť o existujúcu sieť obchodných partnerov
- príprava prezentácií, tvorba ponúk a dojednávanie zmluvných podmienok
- spolupráca pri príprave marketingových materiálov a výstav

- tréningový a rozvojový program
- príležitosť pre kariérny rast (aj pre čerstvých absolventov)
- teambuildingy, akcie s rodinami
- benefity (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, narodení dieťaťa, a iné)
- bonusy (zlepšovacie návrhy, odporúčanie nového zamestnanca, zastupovanie kolegu a iné)
- flexibilná pracovná doba
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového procesu.

Súčasne predložte súhlas s uchovaním a spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov so sídlom v Prešove po dobu 6 mesiacov. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle už citovaného zákona o ochrane osobných údajov. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti / znalosti z technickej oblasti výhodou
- príležitosť pre technika uplatniť sa v obchodnej oblasti
- anglický jazyk podmienkou
- schopnosť zaujať a presvedčiť
- tímový hráč
- komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti
- iniciatíva a tvorivý prístup k riešeniu problémov

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2581273  Dátum zverejnenia: 9.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou