Kooperant

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, 08001 Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kooperačné činnosti (koordinácia dodávok materiálov a polovýrobkov externému partnerovi a dodávok hotových výrobkov do spoločnosti)
- komunikácia a jednania s externým partnerom (riadenie výrobných a prevádzkových kapacít)
- vyhodnocovanie kvality dodávaných materiálov a polovýrobkov, reporting
- vedenie skladu / zodpovednosť za sklad reklamovaných materiálov
- denná komunikácia s ekonomickým oddelením a oddeleniami nákupu, výroby a plánovania výroby s cieľom koordinácie interných procesov
- zabezpečenie procesu colnej deklarácie dovážaných tovarov (zhromažďovanie, kontrola a sprostredkovanie dokladov externej firme)

- práca na medzinárodných projektoch v mladom kolektíve, v stabilnej a expandujúcej spoločnosti
- moderné pracovné prostredie
- flexibilná pracovná doba
- systém bonusov, odmien
- firemné akcie pre zamestnancov s rodinami, teambuildingy
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, elektrotechnický alebo ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

- znalosť skladového hospodárstva - nie je požadované, ale bude výhodou pri posudzovaní znalostí uchádzačov
- znalosť programov INSTRASTAT, TARIC výhodou
- skúsenosť s reklamačným procesom a v oblasti kvality výhodou
- skúsenosť s plánovaním výroby veľkou výhodou
- znalosť platnej legislatívy súvisiacej s odborom činnosti - colný zákon č.199/2004
- znalosť informačných systémov v oblasti plánovania výroby sú výhodou
- perfektná znalosť slovenského jazyka
- ambicióznosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, iniciatívnosť
- ochota učiť sa nové postupy v rámci pracovnej pozície a vzdelávať sa
- aktívny vodič

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2544581  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou