Skladník/čka - prípravár/ka

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie je to typická pozícia skladníka, nakoľko sa nejedná o centrálny sklad, ale o medzisklad, ktorý je súčasťou výroby.

Skladník-prípravár pripravuje materiál-elektronické súčiastky priamo pre výrobu.

Okrem toho vykonáva nasledovné činnosti:
- príjem, uskladnenie, evidovanie a výdaj materiálu do výroby
- zodpovednosť za správne a prehľadné uskladnenie materiálu a tovaru v medzisklade
- zodpovednosť za správne vydaný tovar na základe právoplatných dokladov organizácie
- kontrola balenia a expedovania tovaru, materiálu a ostatných výrobkov
- prehľadná archivácia dodacích a prevodných listov

- práca v úspešnej, stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti
- dynamická práca v mladom kolektíve

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štrukturovaný životopis e-mailom alebo poštou na nižšie uvedené kontaktné údaje. Uprednostňujeme kontakt formou e-mailu.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového procesu.

Súčasne predložte súhlas s uchovaním a spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ELCOM, spol. s r.o., Prešov so sídlom v Prešove. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle už citovaného zákona o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, ekonomika

Ostatné znalosti

OpenOffice - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

1

- ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického/ekonomického zamerania
- min. 1-ročná prax s manipuláciou materiálu
- znalosť problematiky skladového hospodárstva
- znalosť sortimentu elektronických súčiastok
- samostatná znalosť práce s PC
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, komunikatívnosť

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 253282  Dátum zverejnenia: 6.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou