Staňte sa súčasťou
nášho tímu

Konštruktér

Miesto práce

Jesenná 26, 08001 Prešov

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme kandidáta so skúsenosťami s tvorbou konštrukcie a 3D modelovaním.

Pracovné činnosti:
  • tvorba návrhov konštrukčného riešenia nových výrobkov
  • príprava počítačového prototypu – virtuálny 3D model výrobku a jednotlivých komponentov
  • príprava finálnych návrhov konštrukčného riešenia nových výrobkov
  • spoluúčasť na výrobe funkčných prototypov s inými oddeleniami vývoja produktu
  • komunikácia s dodávateľmi - materiály a výrobky
  • kontrola a odsúhlasenie prototypu
  • návrh a kontrola výroby špeciálnych nástrojov a plastových foriem
  • zabezpečenie schválenia finálnej špecifikácie vzoru výrobku priamym nadriadeným

  • pracovná pozícia je vhodná pre aktívneho, dynamického, rozhodného kandidáta orientovaného na výkon, precíznosť a zodpovednosť
  • dynamická práca v mladom kolektíve, stabilná a perspektívna spoločnosť
  • možnosť profesného rozvoja a osobného rastu
  • zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

SolidWorks - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
OpenOffice - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

  • ukončená VŠ technického smeru, odbor strojárstvo
  • odborné znalosti a praktické skúsenosti z oblasti vývoja a výroby plastových produktov výhodou
  • skúsenosti s konštrukciou elektrotechnických produktov výhodou
  • komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť
  • schopnosť samostatne navrhnúť a riešiť konštrukčné zadanie
  • schopnosť analyzovať vzniknutú situáciu v konštrukcii produktu a navrhnúť riešenie
Zaujala vás táto ponuka?
Napíšte nám!
ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov
Jesenná 26
08001 Prešov
Personálne oddelenie

ID: 235176   Dátum zverejnenia: 15.2.2016