IT administrátor

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 400 EUR/mesiacod 900 € základná mzda + od 270 € mesačná prémia + ďalšie zložky mzdy (výška mzdy závisí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečená funkčnosť, výkonnosť, dostupnosť a bezpečnosť prevádzky hardwarových prostriedkov informačného systému spoločnosti, pričom hardwarovými prostriedkami sa rozumejú: servre, LAN, koncové zariadenia
- správa a administrácia systémov (hardware, operačné systémy)
- zabezpečená bezporuchová a bezpečná prevádzka serverov a LAN
- analýza problémov, prevencia a odstraňovanie kolíznych stavov
- inštalácia, konfigurácia systémového prostredia
- pravidelná údržba a rozvoj hardwarových systémových prostriedkov informačného systému, infraštruktúry a konfigurácií
- predkladanie návrhov na rozvoj IS spoločnosti
- technická podpora používateľov

- práca na medzinárodných projektoch v mladom kolektíve, v stabilnej a expandujúcej spoločnosti
- moderné pracovné prostredie
- flexibilná pracovná doba, home office
- projektové odmeny
- systém bonusov, odmien
- firemné akcie pre zamestnancov s rodinami
- inovačné meetingy, teambuildingy, kultúrne a športové podujatia
- firemné fitness
- firemné stravovanie

V prípade, že Vás ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašlete Vaše CV.
Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s administráciou MS Windows
- skúsenosti s administráciou MS Windows Server 2008R2/2012 Active Directory
- znalosť sieťových protokolov TCP/IP (DNS, DHCP, LAN, WAN, Firewall,...)
- znalosť základných prvkov sieťovej infraštruktúry (switche, routre, WIFI, ...)
- dobrá orientácia v hardwarových riešeniach serverov a destopov/laptopov
- dobrá orientácia v oblasti IT bezpečnosti
- skúsenosť so správou IT majetku (správa licencií, evidencia HW)
- znalosť ISO 27000 Manažment bezpečnosti IS - výhodou
- § 21 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z. elektrotechnik - výhodou

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 11101  Dátum zverejnenia: 31.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac