Majster CNC dielne

ELBA, a.s. Kremnica

Československej armády 264/58, 96701 Kremnica, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia a riadenie výrobného procesu v CNC dielni v súlade s platnými smernicami platnými v spoločnosti.
Riadenie a zadávanie práce pracovníkom CNC dielne
Kontrola dodržiavania dohodnutých pracovných postupov
Kontrola činnosti pracovníkov podľa platných pracovných postupov, dodržiavania technologickej disciplíny
Zodpovedá za dodržiavanie BOZP, PO a poriadku na pracovisku

Bohatý sociálny program a benefity - využívanie služieb RELAX centra na Skalke, príspevok pri pracovných a životných jubileách, dovolenkový a vianočný plat, príplatky nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, podnikový manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

prax vítaná

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojovacích mechanických prvkov pre elektrické siete napäťových hladín 400V - 400kV a výrobou a montážou bránových systémov

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3131429  Dátum zverejnenia: 5.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 EUR