Inžinier kvality

Elastomer Solutions, s.r.o.

Továrenská 422, 018 61 Beluša, okres Martin, okres Turčianske Teplice, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie štandardov a kvalitatívnych predpisov pre výrobky na základe požiadaviek zákazník, platných noriem a platnej výkresovej dokumentácie
- organizovanie zmien a vykonávanie kontroly procesov, na základe vytvorených štandardov, kvalitatívnych predpisov a požiadaviek zákazníka
- uvoľňovanie/zablokovanie vstupných materiálov do výrobného procesu na základe výsledkov kontroly
- realizácia prijatých nápravných opatrení pre zvýšenie kvality výrobkov
- riešenie zákazníckych reklamácií formou 8D reportu alebo metódou stanovenou zákazníkom
- sledovanie zavedených nápravných opatrení z hľadiska aplikácie nápravných opatrení a plnenia termínov a efektívnosti zavedenia
- vytváranie a zabezpečovanie PPAP dokumentácie požadovanej zákazníkom
- implementácia a kontrola zavedenia zákazníckych požiadaviek v procese výroby
- oboznamovanie o zmenách požiadaviek zákazníka
- kontrola plnenia požiadaviek zákazníka
- implementácia a udržiavanie systému QM
- vykonávanie interných auditov
- vytváranie interných a externých reportov požadovaných zákazníkom
- dodržiavanie požiadaviek normy ISO TS 16949 a ISO 14001
- využívanie štatistických metód / SPC/ pre vyhodnotenie kvality
- vykonávanie analýzy príčin a ich dôsledkov / FMEA/
- vytváranie a udržiavanie Kontrolných plánov v procese výroby
- dodržiavanie politiky kvality, cieľov a BOZP

Informácie o výberovom konaní

kontaktujeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- flexibilita, aktívny prístup k práci, zodpovednosť
- skúsenosť s priamym kontaktom so zákazníkmi
- skúsenosť v oblasti kvality
- znalosť nástrojov kvality /ISO TS 16949, ISO 14001, VDA/
- znalosť 5S a posudzovania kvality vzhľadu

Spoločnosť Elastomer Solutions s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov z technickej gumy pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2176024  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou