Technik kontroly bezpečnosti detských ihrísk

EKOTEC spol. s r. o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
17.06.2018
700€ základná mzda plus výkonnostný bonus 500-1000€. Štandardne si naši technici vrátane príplatkov zarobia viac ako 1000€ v čistom mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návštevy prevádzkovateľov detských ihrísk ( napr. obce, mestá, školy, škôlky, hotely...), vykonávanie ročnej odbornej kontroly detských, multifunkčných, workoutových ihrísk a telocviční v zmysle platných noriem STN, vypracovanie odbornej správy pre zákazníka.

Organizácia stretnutí s pomocou asistentky, fixný plat + výkonnostný bonus, stravné lístky, služobné auto+mobilný telefón+laptop, flexibilná pracovná doba, zabezpečenie vzdelávania a kurzov v odbore na náklady zamestnávateľa. Veľkou výhodou je práca v zabehnutej firme s viac ako 1000 zazmluvnenými zákazníkmi a v stabilnom pracovnom kolektíve.

Pohovor sa uskutoční 29.5. vo Zvolene a 30.5. v Prešove. Bližšie informácie o mieste a čase vám budú oznámené telefonicky po zaslaní životopisu. Novoprijatí technici kontroly bezpečnosti na ihriskách a telocvičniach musia mať absolvovaný minimálne základný kurz BOZP technika. Následne po nástupe do práce podstúpia ďalšie štúdium v odbore. Výsledkom štúdia bude získanie akreditovaného vzdelania na odbornú spôsobilosť na vykonávanie ročných odborných prehliadok bezpečnosti detských, multifunkčných, workoutových ihrísk a telocviční v zmysle platných noriem STN.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Uchádzač o prácu musí mať ukončený a platný základný kurz technikov BOZP.

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vynikajúce technické, komunikačné a prezentačné schopnosti a schopnosť pracovať samostatne.

Spoločnosť EKOTEC spol. s r.o. je lídrom na slovenskom trhu v odborných kontrolách bezpečnosti detských, multifunkčných, workoutových ihrísk a telocviční.
ID: 2362193  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ základná mzda plus výkonnostný bonus 500-1000€. Štandardne si naši technici vrátane príplatkov zarobia viac ako 1000€ v čistom mesačne.