Obchodný konzultant na TPP, s pracovnou dobou iba 5 hodín denne.

EKOTEC spol. s r. o.

okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Trenčín, okres Galanta
Termín nástupu
15.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700- 1700 EUR/mesiac, fixna mzda + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Chcete pracovať pár hodín denne a byť odmenený ako zamestnanec na TPP?
U nás je to možné.

Návšteva domácich zákazníkov ZSE energia a.s. na vopred dohodnuté stretnutia prostredníctvom asistentky.
Predstavenie spoločnosti Západoslovenská energetika a. s. a ZSE Energia a.s., predaj OZE (fotovoltika, solar, tepelné čerpadlá), smarto domov (Zeon), prolongácia existujúcich zákazníkov na elektrine, akvizícia plynu a predaj doplnkových služieb.
Zasielanie denného reportu pridelenému nadriadenému.
Predaj ZELENEJ ENERGIE (fotovoltika, solárne kolektori, ) pre úsporu energii a Predaj doplnkových produktov ZSE.
-http://www.zse.sk/sk/Domacnosti/Sluzby-pre-domov/Dotacia-na-OZE

-skrátený pracovný čas 5 hodín denne pri TPP
- preplácanie PHM,
- príspevok na telefón
-tablet
-databáza na zákazníkov
- administratívna podpora
- školenie potrebné pre výkon práce
- možnosť kariérneho postupu
- motivačné bonusy
-brandové oblečenie

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom (všetko v slovenskom jazyku) posielajte mailom cez portál Profesia. Termín a miesto výberového konania Vám oznámime telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, zodpovednosť a flexibilita
- asertívny prístup
- schopnosť zvládať stresové situácie
- vlastný osobný automobil nie je podmienkou
- skúsenosť s D2D výhodou

Spoločnosť EKOTEC spol. s r.o. je lídrom na slovenskom trhu v odborných kontrolách bezpečnosti detských, multifunkčných, workoutových ihrísk a telocviční.
ID: 1639860  Dátum zverejnenia: 3.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700- 1700 EUR/mesiac, fixna mzda + bonusy