Obchodný reprezentant pre predaj Obnoviteteľných zdrojov

EKOTEC spol. s r. o.

Galanta, Piešťany, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Trenčín, Nitra, Topoľčany, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
11.09.2016
Ponúkaný plat (brutto)
500 - 1200 EUR/mesiac, fixna mzda + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj ZELENEJ ENERGIE (fotovoltika, solárne kolektori, ) pre úsporu energii s Dotáciou a Predaj doplnkových produktov ZSE.
-http://www.zse.sk/sk/Domacnosti/Sluzby-pre-domov/Dotacia-na-OZE
- návšteva zákazníkov na vopred generovane LEADy a podpis zmluvy cez Esign
- stretnutia sú vopred dohodnuté telefonicky prostredníctvom asistentky
- predstavenie spoločnosti Západoslovenská energetika a. s. a ZSE Energia a.s. a prezentácia produktov HELIOS/zelena energia

- predaj doplnkových služieb
- zasielanie denného reportu pridelenému manažérovi

- preplácanie PHM,
- príspevok na telefón
- administratívna podpora
- školenie potrebné pre výkon práce
- možnosť kariérneho postupu
- motivačné bonusy

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom (všetko v slovenskom jazyku) posielajte mailom cez portál Profesia. Termín a miesto výberového konania Vám oznámime telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, zodpovednosť a flexibilita
- asertívny prístup
- schopnosť zvládať stresové situácie
- vlastný osobný automobil nie je podmienkou

Sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom služieb spoločnosti ZSE Energia, a.s., a odbornými revíziami a poradenstvom v oblasti detských ihrísk.

Lamačská cesta 20
841 03 Bratislava
ID: 1639860   Dátum zverejnenia: 23.8.2016