Vývojový inžinier - aj pre absolventov

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive, hľadáme perspektívnych kandidátov na pozíciu Vývojový Inžinier - aj pre absolventov.

Miesto výkonu práce: Česká Republika

Vašou náplňou práce bude:

- inžinierske práce v oblasti výskumu a vývoja komponentov
- vývoj technických riešení na základe podkladov od zákazníka a noriem v príslušnej oblasti
- vývojová podpora sériovej výroby
- byť kontaktnou osobou pre zákazníka po technickej stránke a realizovať zmeny podľa požiadaviek zákazníka
- spracovanie návrhov na zlepšenie výrobkov na základe zákazníckych reklamácií
- príprava dokumentácie a správ pre interných a externých zákazníkov
- individuálna práca resp. v malých medzinárodných skupinách
- spolupráca s ostatnými oddeleniami pri zlepšovaní kvality

Spoločnosť Vám ponúka:

- veľmi zaujímavý motivačný program (nadpriemerné mzdy, 13. plat, 5 týždňov platenej dovolenky, výkonové a ďalšie bonusy)
- welcome bonus
- podporu pri zabezpečení bývania spolu s príspevkom na nájom
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
- penzijné pripoistenie, príspevok na stravovanie nad rámec zákona…
- zaujímavú a perspektívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- prácu v medzinárodnom kolektíve
- prepracovaný systém odborného zaškolenia

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ vzdelanie, technického zamerania
- pozícia je vhodná pre absolventa
- pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
- predchádzajúca prax v odbore je výhodou
- znalosť niektorého z CAD systémov výhodou
- potrebná je znalosť čítania technickej dokumentácie (výkresov)
- vysokú motiváciu pre absolvovanie ďalšieho odborného a osobného rozvoja
- zodpovednosť, flexibilita, precíznosť, spoľahlivosť

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3150188  Dátum zverejnenia: 3.8.2017