Skúšobný inžinier - aj pre absolventov

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100€ - 1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive, hľadáme perspektívnych kandidátov na pozíciu Skúšobný inžinier - Senior.

Miesto výkonu práce: Česká Republika

Vašou náplňou práce bude:

- tvorba skúšobných plánov, postupov a meracích metód
- príprava vzoriek na skúšky, uvoľňovanie skúšok
- definovanie skúšobných parametrov, tvorba skúšobných a vývojových správ
- analýza výsledkov meraní a optimalizácia meraní
- vyhodnocovanie funkčnosti vzoriek
- spolupráca s ostatnými výrobnými závodmi spoločnosti aj v zahraničí
- podpora pri komunikácii s dodávateľmi a zákazníkmi

Spoločnosť Vám ponúka:

- veľmi zaujímavý motivačný program (nadpriemerné mzdy, 13. plat, 5 týždňov platenej dovolenky, výkonové a ďalšie bonusy)
- welcome bonus
- podporu pri zabezpečení bývania spolu s príspevkom na nájom
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
- dôchodkové pripoistenie, príspevok na stravovanie nad rámec zákona, firemnú materskú škôlku
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- prácu v medzinárodnom kolektíve, využitie anglického alebo nemeckého jazyka
- prepracovaný systém odborného zaškolenia
- možnosť pracovných stáži v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ vzdelanie, technického zamerania (strojárstvo, elektrotechnika)
- pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
- predchádzajúca prax z obdobnej pozície je výhodou
- vysokú motiváciu pre absolvovanie ďalšieho odborného a osobného rozvoja
- organizačné schopnosti a chuť učiť sa

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2961493  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€ - 1500€