Konštruktér - aj pre absolventov - jedinečná šanca naštartovať kariéru v prestížnej automotive spoločnosti

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100€ - 1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú strojársku spoločnosť, hľadáme skúsených kandidátov na pozíciu Konštruktér.
Vašou náplňou práce bude:
• realizovať vývojové projekty týkajúce sa návrhu konkurencieschopných strojov (kvalita návrhu, výrobná cena a dodacia lehota)
• spolupracovať so zákazníkom a s internými a externými partnermi na designe výrobku od fázy konceptu po fázu výroby
• riešiť technické koncepty a detaily a spracovávať potrebnú technickú dokumentáciu
• za použitia príslušných CAD systémov vytvárať modely
• realizovať súhrne výskumy, analýzy a protinávrhy pri jednaní so zákazníkom, dodávateľom, internými a externými partnermi

Spoločnosť Vám ponúka:

• veľmi zaujímavý motivačný program (13 plat, bonusy a prémie)
• príspevok na dovolenku, šport, kultúru
• príspevok na životné a dôchodkové pripoistenie
• možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• zaujímavú a perspektívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti
• možnosť profesného a kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná strojárska spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
• SŠ/VŠ vzdelanie, technického zamerania
• predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti konštrukcie výhodou
• pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
• znalosť CAD programov (Inventor, ProE, Catia…)
• dobrá orientácia v technickej dokumentácii

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2961188  Dátum zverejnenia: 5.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€ - 1500€