Automatizačný inžinier / PLC programátor

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automotive na pozícii Automatizačný inžinier / PLC programátor.

Vašou náplňou práce bude:

- Návrh automatizačných systémov
- Tvorba funkčných popisov a programovanie SW aplikácií, vývoj PLC softvéru
- Optimalizácia programov a výrobných procesov
- Realizácia akceptačných testov
- Oživovanie automatizačných zariadení a ich uvádzanie do prevádzky
- Aktívna práce v rámci celého projektového tímu
- Vytváranie technickej dokumentácie v súladu s požiadavkami koncových zákazníkov

Spoločnosť Vám ponúka:

- Zaujímavú prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy
- 13. plat
- Príspevok na ubytovanie alebo dopravu
- Týždeň dovolenky navyše
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť ďalšieho vzdelávania prostredníctvom školení a certifikácií
- Jazykové vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ/VŠ vzdelanie, technického zamerania (elektrotechnika)
- Pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- Prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti podmienkou, automotive výhodou
- Znalosť niektorého typu PLC (ABB, Siemens, Mitsubishi, Allen-Bradley, apod.) a programovacích nástrojov
- Dobré komunikačné schopnosti, flexibilita, samostatnosť
- Pokročilá úroveň práce s PC (MS Office)
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2925315  Dátum zverejnenia: 7.2.2017