Technológ výroby - aj pre absolventov

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
ihneď
1100 - 1500 EUR/mesiac, dohodou v závislosti na predchádzajúcich skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viacerých klientov našej spoločnosti, medzinárodné výrobné spoločnosti pôsobiace v oblasti automotive a strojárstva, hľadáme perspektívnych kandidátov na pozíciu Technológ výroby - aj pre absolventov.

Ponúkame príležitosť kandidátom s predchádzajúcou praxou v oblasti technológie výroby, ale aj absolventom.

Vašou náplňou práce bude:
- príprava, plánovanie a zavádzanie nových projektov na báze moderných technológií
- plná zodpovednosť za tvorbu, zmenu a dodržiavanie technologických postupov
- spolupráca s ostatnými výrobnými závodmi spoločnosti aj v zahraničí vo výrobnej oblasti
- dohľad nad kvalitou a produktivitou sériovej výroby v spolupráci s ostatnými oddeleniami
- spracovávanie návrhov na investície v rámci strediska výroby
- komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi

Spoločnosť Vám ponúka:
- veľmi zaujímavý motivačný program (nadpriemerné mzdy, 13. plat, 5 týždňov platenej dovolenky, výkonové a ďalšie bonusy)
- podporu pri zabezpečení bývania spolu s príspevkom na nájom
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
- dôchodkové pripoistenie, príspevok na stravovanie nad rámec zákona, firemnú materskú škôlku…
- zaujímavú a perspektívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- prácu v medzinárodnom kolektíve, využitie anglického alebo nemeckého jazyka
- prepracovaný systém odborného zaškolenia
- možnosť pracovných stáži v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- VŠ vzdelanie, technického zamerania
- pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
- pozícia je vhodná pre absolventa
- predchádzajúca prax z obdobnej pozície (technológ, procesný inžinier) je výhodou
- technické znalosti – ideálne automotive
- výhodou sú skúsenosti zo zahraničného štúdia alebo zahraničnej praxe
- vysokú motiváciu pre absolvovanie ďalšieho odborného a osobného rozvoja
- organizačné schopnosti
- znalosť balíka MS Office

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2882278  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1500 EUR/mesiac, dohodou v závislosti na predchádzajúcich skúsenostiach