FEM výpočtár

Ekoporadca s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automotive na pozícii FEM výpočtár.

Vašou náplňou práce bude:

- simulácia nelineárnych vysoko dynamických problémov v LS-Dyna
- simulácia pádových a nárazových skúšok
- stavba výpočtových modelov, analýza a vyhodnocovanie výsledkov
- návrh optimalizačných opatrení pre konštrukciu
- vedení výpočtových projektov, prezentácia výsledkov a priama komunikácia so zákazníkmi
- vývoj výpočtovej metodiky a automatizácia procesov

Miesto výkonu práce: Praha

Spoločnosť Vám ponúka:

- motivujúce finančné ohodnotenie a navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- 13. plat
- príspevok na dôchodkové pripoistenie
- flexibilnú pracovnú dobu
- 5 týždňov dovolenky
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného) hradeného zamestnávateľom
- zaujímavú a perspektívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- firemné akcie a príspevky na športové, welness aktivity

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive, železničnej dopravy a letectva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ vzdelanie, technického zamerania
- komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
- predchádzajúca min. 1 ročná prax z obdobnej pozície vo výrobnej firme (FEM výpočty, simulácie) podmienkou
- znalosť LS-Dyna
- schopnosť a chuť pracovať v tíme
- záujem o techniku a o náročné výpočtárske úlohy
- samostatný a zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2542368  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou