Manažér kvality

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automotive na pozícii Manažér kvality.

Vašou náplňou práce bude:

- riadenie a zavádzanie/údržba systému manažérstva kvality
- riadenie a rozvoj zamestnancov oddelenia kvality
- vytváranie a riadenie procesov vstupnej, procesnej a výstupnej kontroly
- koordinácia prípravy podkladov a spracovávanie mesačných správ o situácii v kvalite
- vypracovanie a kontrola realizácie nápravných opatrení zistených nezhôd v SMK
- preverovanie aktuálnosti politiky kvality a jej rozpracovanie na ciele kvality spoločnosti
- podieľanie sa na príprave a realizácii nových projektov
- presadzovanie a kontrola plnenia špecifických požiadaviek zákazníka
- hodnotenie a rozvoj dodávateľov
- účasť na interných a zákazníckych auditoch

Miesto výkonu práce: Trenčiansky kraj

Spoločnosť Vám ponúka:

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- 13. Plat
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
- flexibilný pracovný čas
- zaujímavú prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ vzdelanie, technického zamerania
- aktívna znalosť anglického jazyka
- predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti kvality (inžinier kvality, manažér kvality) v podmienkach výrobnej spoločnosti (automotive)
- schopnosť riadiť oddelenie kvality
- znalosť nástrojov a metód riadenia kvality (PFMEA, PPAP, SPC, 8D apod.)
- znalosť normy ISO TS 16949, vítaná je aj znalosť noriem ISO 14001, OHSAS 18001
- motivácia pre absolvovanie ďalšieho odborného a osobného rozvoja
- motivovaný, cieľavedomý, výsledkovo orientovaný typ

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2103750  Dátum zverejnenia: 7.5.2015