Technický manažér v poľnohospodárstve

ekonom business, s.r.o.

Miesto práce
Vráble, okres Nitra
Termín nástupu
01.10.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia ako aj zabezpečovanie strojovej, technickej, technologickej a informačnej prevádzky poľnohospodárskeho podniku rastlinnej a živočíšnej prvovýroby.

Implementácia inovatívnych technológií primárneho aj sekundárneho spracovania produktov poľnohospodárskej prvovýroby, so zameraním na využitie obnoviteľných zdrojov energie.

V rámci uvedenej náplne práce je očakávané plneneie nasledovných úloh:
* Riadenie, usmerňovanie a koordinácia výrobného procesu podľa platnej legislatívy a najnovších technologických poznatkov, riadenie činnosti s maximálnou hospodárskou efektivitou pri dodržiavaní zásad trvale udržateľného rozvoja.
* Zabezpečovanie a koordinácia prevádzky, technickej správy, údržby a opravy nehnuteľností, strojov, prevádzkových a technologických súborov, riadenie a koordinácia technických operácií týkajúcich sa prevádzky, údržby, opráv a inštalácií strojov, prístrojov a zariadení.
* Sústreďovanie technických informácií o prevádzke informačných systémov a technológií, koordinovanie ich servisnej a rozvojovej činnosti, identifikovanie možností zlepšenia ich prevádzky, posudzovanie ich uskutočniteľnosti.
* Riadenie logistiky organizácie, zabezpečovanie reálnej politiky nákupu, dodávok, dopravy a distribúcie tovaru, surovín, strojov i náhradných dielov.
* Optimalizácia procesov v organizácii, identifikovanie príležitosti na trvalé zlepšovanie systému, predkladanie návrhov za účelom zefektívnenia výrobných a technologických procesov, ich monitoring vrátane kontroly plnenia, vykonávanie interných a externých auditov kvality.
* Analyzovanie nebezpečenstva vzniku požiaru a riadenie oblasti zaisťovania požiarnej ochrany v organizácii.
* Navrhovanie, riadenie a kontrola procesov spojených s budovaním a rozvojom systémov riadenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, tvorba politiky bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
* Riadenie činností v oblasti životného prostredia a odpadov v súlade s platnou legislatívou.
* Kontrola a posudzovanie dodržiavania technologických postupov, procesov a noriem vo výrobe.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis e-mailom na kontaktnú osobu.

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ekonom business, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti ekonom business, s.r.o.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nemôžeme odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené kritériá na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Klient/server administrácia - Základy

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

3

- Cieľavedomosť
- Iniciatívnosť
- Samostatnosť
- Spoľahlivosť
- Precíznosť
- Prakticko-technický osobnostný typ (veľmi dobré chápanie mechanických, matematických a fyzikálnych vzťahov a ich následná aplikácia v praxi)
- Dobrý prehľad a znalosti o technike, ako aj o informačných technológiách

Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch je spoločnosť zaoberajúca sa poľnohospodárskou rastlinnou a živočíšnou prvovýrobou, ako aj spracovaním, obchodom a distribúciou vlastných potravinárskych produktov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1851564  Dátum zverejnenia: 30.8.2014