Operátor CNC obrábacích centier

EKOM spol. s r. o. Piešťany

Miesto práce
Priemyselná 5031/18, okres Piešťany
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor vykonáva:
- Kovoobrábačské operácie podľa výkresovej dokumentácie a technologických postupov na CNC obrábacom centre
- predpísanú kontrolu a skúšky podľa technologických postupov a skúšobných predpisov
- prerdpísaný záznam o vykonanej kontrole a skúškach

Svoju žiadosť so štruktúrovaným životopisom pošlite, prosím e-mailom na adresu: [email protected] prípadne poštou na asresu: Ekom spol. s r. o. Piešťany, P.O. box 62, Priemyselná 5031/18, 921 01 Piešťany.
K Vašej žiadosti o zamestnanie a profesijnému životopisu priložte Váš písomný "Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov podľa § 11 odst. 1 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré boli získané na účel výberového konania.
Vybranému uchádzačovi ponúkame stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti, zaujímavé ohodnotenie, prácu v príjemnom kolektíve, možnosť ďaľšieho zvyšovania kvalifikácie a i.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spľňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- Znalosť čítania výkresovej a technologickej dokymentácie
- Základy programovania -v systéme HEIDENHEIN výhodou
- Schopnosť tvorby jednoduchých programov - v systéme HEIDENHEIN výhodou
- Predchádzajúca prax v obsluhe CNC strojov
- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Aktívny prístup k práci
- Záujem o dlhodobý pracovný pomer
- Manuálna zručnosť
- Ochota pracovať v trojsmennej prevádzke ( podmienka prijatia)

EKOM je slovenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a viac ako 100 zahraničných trhoch od roku 1992. Zaoberá sa vývojom a výrobou bezolejových (ekologických) kompresorov určených pre oblasť medicíny, stomatológie a ľahkého priemyslu ako sú železnice, laboratóriá, potravinárstvo, ale i wellness. Portfólio spoločnosti dopĺňajú dentálne odsávacie systémy.

Komplexnosť výroby kompresorov a odsávačiek dotvára produkcia zváraných a montovaných dátových a telekomunikačných rozvádzačov, zákazníckych komponentov pre rôzne zariadenia a zvukovo-izolačných skriniek pre vlastnú výrobu kompresorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2179838  Dátum zverejnenia: 27.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody