Personálny referent

EKOLTECH spol. s r.o. Lučenec

EKOLTECH spol. s r.o. Čajkovského 8, 984 01 Lučenec, okres Lučenec
Termín nástupu
ihneď
450 - 750 EUR/mesiac, počas skúšobnej doby základný plat 450,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

činnosť v oblasti personálnej práce a starostlivosti o zamestnancov, údržba personálnych dát v informačnom systéme

príspevok zo sociálneho fondu, služobný mobil

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu: FIĽAKOVO
Uchádzačov, ktorí nebudú splňať naše požiadavky nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

flexibilnosť, lojalita, samostatnosť pri riešení úloh, ochota pracovať nadčas, presnosť, spoľahlivosť, tímová práca

V súčasnosti patrí EKOLTECH spol. s r.o. medzi tradičných výrobcov nábytku na Slovensku. Za pomoci vysokokvalitnej produkcie sa úspešne etablovala medzi dodávateľmi pre spoločnosť IKEA. Spoločnosť vznikla v roku 1998, kedy oživila výrobu v bývalom výrobnom podniku Mier a pokračovala vo viac než 100 ročnej tradícii výroby nábytku vo Fiľakove. Vďaka nekompromisným požiadavkám na kvalitu a rozsiahlym skúsenostiam s povrchovou úpravou v nábytkárskom priemysle, dokáže uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. Nepretržité inovácie a investície do strojných zariadení vedú k dosahovaniu nových štandardov vo výrobe.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1869393  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 750 EUR/mesiac, počas skúšobnej doby základný plat 450,- Eur