Bufetárka - bagetárka

EKA, s.r.o.

Miesto práce
Ilkovičova 2, Mlynská dolina, Bratislava, budova STU - FIIT
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Január 2015
Mzdové podmienky (brutto)
3,- EUR/hod./ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava bagiet, hamburgerov, hot-dogov, príprava fornett, príprava ostatných jedál rýchleho občerstvenia, šalátov, studená kuchyňa, obložené misy, príprava cateringových chlebíčkov, práca s pokladňou, rauty a catering a obdobné práce podľa pokynov zamestnávateľa.

Služobné auto, telefón, voľné víkendy, školské prázdniny a sviatky.

Novozariadený, moderný vysokoškolský bufet v novopostavenej budove FIIT v Mlynskej doline v Bratislave. Práca v kolektíve mladých ľudí. Príprava čerstvých jedál rýchleho občerstvenia ako napríklad bagety, fornetti, hamburger, hot-dog, vyprážaný syr, rezeň, hranolky, kebab. Predaj ďalšieho tovaru ako cukrovinky, káva, nealko nápoje, čapovaná kofola. Príprava rautov a catering, príprava jedál studenej kuchyne - obložené misy, chlebíčky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár, cukrár, čašník, servírka, pomocná sila do kuchyne

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mladý, flexibilný, odolný voči stresu, energický, komunikatívny, loajálny voči zamestnávateľovi, bezúhonný, naučený pracovať v kolektíve a ústretový voči zákazníkovi.

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje vysokoškolský bufet v Mlynskej doline v Bratislave. Ponúkame prácu trom mladým, flexibilným, energickým a samostatným ľuďom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1956801  Dátum zverejnenia: 13.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,- EUR/hod./ netto