Mzdár - personalista

EKA-Z, s. r. o.

Miesto práce
Vysokoškolákov 41/31, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základ + odmena za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavia Vás mzdy a personalistika, práca so zamestnancami, príprava ich miezd a riešenie rôznych situácií, ktoré s tým súvisia? Rozširujeme našu spoločnosť a hľadáme schopných medárov a personalistov s praxou v oblasti tejto oblasti.
Vašou hlavnou úlohou u nás je výpočet a spracovanie miezd, vedenie personalistiky, komunikácia so zamestnancami našich klientov, s úradmi a poskytovanie poradenstva v tejto oblasti. Vaša úloha v našej firme je veľmi dôležitá. Každá fungujúca firma je postavená na zamestnancoch, preto je pre nás perfektný stav mzdovej agendy a kvalitné informácie pre našich klientov našou prioritou.

Budete pracovať v kolektíve kreatívnych ľudí (priateľov), ktorých baví práca a ktorí sa bavia prácou. Človek strávi v práci nezanedbateľnú časť svojho života a preto sa staráme o to, aby sa u nás človek cítil dobre, aby bolo pracovné prostredie u nás prijemné a zdravé. Naša spoločnosť sa neskladá z budov, áut, ani strojov, skladá sa predovšetkým z ľudí, a preto si Vás a Vašu prácu všetci vážime.
Talentovaných a nadšených ľudí u nás vidíme veľmi radi a vieme ich za prácu spravodlivo odmeniť. Nesľubujeme Vám však teplé miestečko. V našej spoločnosti nebudete dostávať peniaze za to, že sedíte a hráte sollitaire, odmeníme Vás za prácu, pričom je táto odmena štedrá, spravodlivá a nie je limitovaná.
Nebudeme Vás drezírovať. Do práce budete chodiť vtedy, kedy Vám to vyhovuje (variabilná pracovná doba 8 hodín s nástupom medzi 6:00 – 9:00) a po dohode umožníme Vám pracovať aj z domu (home office). Vďaka nášmu prístupu ku klientom máme tej práce skutočne veľa a koľko toho zvládnete si môžete určiť sami. V prípade záujmu o osobný rozvoj Vám umožníme aj prácu s jednoduchým účtovníctvom a mzdami našich klientov pod vedením našich skúsených zamestnancov.
U nás budete mať množstvo práce a prekážok, ale tiež informácie a rady ako ich zvládnuť. V našej spoločnosti Vám poskytneme prístup k stovkám video školení, plateným odborným portálom a printovým publikáciám, budeme sa spoločne školiť, keď prídu dôležité zmeny a v prípade potreby Vás vyšleme na školenia, ktoré si môžete sami vybrať.
S ostatnými kolegami si budete určite dobre rozumieť a spolu sa uvidíme nielen pri práci, ale aj pri zábave, ktorú si s kolegami vymyslíte a spoločne zorganizujeme (wellnesko po DPH sa u nás už pomaly stáva pravidlom :- )

Očakávame od Vás, že si pred tým ako nám pošlete svoj životopis prečítate si informácie na našej stránke ww.profiuctovnictvo.sk, predovšetkým profil našej spoločnosti. V prípade, že sa Vám naša práca a smerovanie bude páčiť, okrem životopisu nám napíšte, prečo chcete pracovať práve u nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pracovná pozícia, ktorú Vám ponúkame, si vyžaduje skúseného človeka, perfekcionistu, ktorý má chuť do práce a chce sa vzdelávať. Pri vedení personalistiky a spracovávaní miezd budete používať program Olymp, je potrebné, aby ste prácu v ňom ovládali na vysokej úrovni.

KTO SME?
Sme EKA-Z, s.r.o., známi pod obchodnou značkou profiúčtovníctvo s pôsobením v srdci Slovenska, v Žiline. Naša spoločnosť, ktorá je založená na silných základoch, pôsobí na trhu už od roku 2006, čím sme si vytvorili silné postavenie medzi účtovnými firmami v regióne. V súčasnosti nás je v tíme 17 a neustále rastieme a posilňujeme naše rady. Staráme sa o účtovníctvo viac ako 350tim spokojným klientom. Našou vášňou je pomáhať podnikateľom v ich ceste za úspechom a byť súčasťou ich úspešných príbehov. Veríme v spoluprácu a partnerstvo, kde naša práca zabezpečuje, že podnikateľom zostane viac času na ich hlavnú vášeň – podnikanie. Naša filozofia je jednoduchá, ale silná: Podnikajte!!! Na to ostatné máte nás.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2732442  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ + odmena za výkon