Obchodno-technický manažér

EJ group spol. s r.o.

Trenčianske Bohuslavice 232 Hydrostav, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
450 + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívne vyhľadávanie nových obchodný príležitostí v oblasti izolácii, komunikovanie a dotiahnutie rozpracovaných zákaziek, koordinovanie technikov a odborný dohľad nad realizáciou zákaziek (pôsobenie po celej SR). Jedná sa o aplikácie kvalitnej nemeckej striekané izolácie - líder na trhu tejto oblasti (www.chytra-pena.sk).

Atraktívne platové ohodnotenie = provízia z predaja, resp. podiel na hrubom zisku, v reále sa odmeňovanie pohybuje v sezóne (9-10 mesiacov v roku) od 1.000,- € a viac.
Auto + mobil je samozrejmosťou, prípadne je možná dohoda o využívaní vlastného vozidla.

Termín ukončenia výberového konania a nástup uchádzača je iba orientačný, všetko je iba na dohode. Naša ponuka platí aj pre uchádzačov, ktorý hľadajú popri svojej terajšej práci niečo ďalšie na vedľajší pracovný pomer (živnosť).
Životopisy prosím zasielajte e-mailom na [email protected] - budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo (strechárstvo a izolatérstvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme do tímu samostatného šikovného človeka s technickými zručnosťami. Prax v predaji stavebnín je výhodou.

Spoločnosť sa zaoberá viacerými oblasťami: obchod, autodoprava, logistika a špedícia, čiastočne stavebná činnosť a iné produkty a služby.
www.ejgroup.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2610290  Dátum zverejnenia: 15.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 + provízia z predaja