Operátor/ka výroby

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Lesná 880/1, 908 51 Holíč, Senica, Skalica
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality materiálu a práce
Podľa zaradenia na konkrétnu pozíciu v súlade s pracovným a skúšobným návodom vykonávanie:
- nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu
- vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby
- obsluha strojov
Vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

Dochádzkový bonus
Prémia za produktivitu a nízku nepodarkovosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Precíznosť
Ochota pracovať v TROJZMENNEJ PREVÁDZKE
Samostatnosť

Firma Eissmann Automotive Slovensko bola založená v roku 2000 ako 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Eissmann GmbH so sídlom v Bad Urach, Nemecko
Sídlime v meste Holíč a našim mottom je spojenie slov „Technika a koža“, a to preto , že naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Sortiment výroby:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky
- výplne dverí
Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z Nemecka, Francúzska, Rakúska, ako aj výrobné závody v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Eissmann Automotive Slovensko, s.r.o
Lesná 880/1
90851 Holíč

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Beneková
Tel.: 034/6900604
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2442471   Dátum zverejnenia: 20.9.2016