Majster/ka

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Lesná 880/1, 908 51 Holíč, Senica, Skalica
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udeľovanie príkazy a vydávanie rozhodnutí za účelom organizácie práce v pracovnej skupine a zabezpečenia plynulého chodu výroby a plnenia kvality
- Periodická kontrola hotových výrobkov v zákazníckych baleniach
Kontrola procesu uvoľnenia prvého kusu
Plánovanie, kontrola a vyhodnocovanie procesu kontinuálneho zlepšenia kvality výrobkov na jemu zverených oddeleniach
Periodická kontrola stavu zásob všetkých materiálov na jeho oddelení
Kontrola dochádzky a disciplíny, navrhuje zvláštne odmeny či napomenutia v prípade výnimočných situácií
Kontrola a schvaľovanie všetkých dokumentov slúžiacich ako podklady pre personálne oddelenie
Podávanie návrhov na optimálne vzdelávacie programy pre svojich podriadených
Účasť na mesačných inventúrach na jeho pracoviskách
Účasť na tvorbe plánu údržby strojov a zariadení

Informácie o výberovom konaní

Predchádzajúca prax na obdobnej pozícii je nevyhnutná
Práca v trojzmennej prevádzke
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť
Skúsenosti s vedením podriadených
Odolnosť voči stresu
Flexibilita

Firma Eissmann Automotive Slovensko bola založená v roku 2000 ako 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Eissmann GmbH so sídlom v Bad Urach, Nemecko
Sídlime v meste Holíč a našim mottom je spojenie slov „Technika a koža“, a to preto , že naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Sortiment výroby:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky
- výplne dverí
Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z Nemecka, Francúzska, Rakúska, ako aj výrobné závody v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Eissmann Automotive Slovensko, s.r.o
Lesná 880/1
90851 Holíč
ID: 2433802   Dátum zverejnenia: 20.9.2016