Šička

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Lesná 880/1, 908 51 Holíč
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat 517 € + osobné ohodnotenie 57 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola spracovávaných kusov
Šitie kožených poťahov
Posudzovanie výrobkov, zaznamenávanie nezhodných kusov
Plnenie príkazov nadriadeného

Nárast platu po zaučení na pozíciu
Dochádzkový bonus 100 €/ mesačne
Prémia za produktivitu a nízku nepodarkovosť
Nástupný bonus - 600 eur ( rozdelený na 3 časti)
Vernostné finančné odmeny ( pracovné a životné jubilea, bonus pri narodení dieťaťa, pri uzavretí manželstva a pod)
Letný a zimný bonus
Možnosť kariérneho rastu
Príplatky nad rámec Zákonníka práce

Hľadáme vyučené šičky alebo nevyučené pracovníčky so skúsenosťami so šitím
Práca v trojzmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Krajčírka

Precíznosť
Manuálna zručnosť

Spoločnosť Eissmann Automotive Slovensko bola založená v roku 2000 ako 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Eissmann GmbH so sídlom v Bad Urach, Nemecko
Sídlime v meste Holíč a naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Sortiment výroby:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky
- výplne dverí
Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z Nemecka, Francúzska, Rakúska, ako aj výrobné závody v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2425191  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 517 € + osobné ohodnotenie 57 €