Účtovník

printio, s.r.o.

Miesto práce
Na Šefranici 1280/8, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a účtovanie pokladne
- likvidácia a účtovanie cestovných príkazov
- účtovanie tuzemských a zahraničných dodávateľských faktúr
- sledovanie saldo konta prevádzkových odberateľov a dodávateľov
- vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr
- účtovanie bankových výpisov
- spracovanie podkladov pre priznanie DPH; k dani z príjmov PO
- účtovanie interných dokladov
- príprava platobných príkazov pre banku
- spracovanie podkladov pre valné zhromaždenia
- spracovanie reportov pre jednotlivé spoločnosti na mesačnej/štvrťročnej frekvencii
- závierkové operácie v rámci účtovníctva
- príprava podkladov pre audit
- zastupovanie spoločnosti pri audite
- zverejňovanie povinných informácií o spoločnostiach (PO)
- práca s internetbankingom

- zaujímavé a príjemné prostredie
- motivujúci systém hodnotenia
- kontakt s klientmi z podnikateľskej aj verejnej sféry
- flexibilná pracovná doba

Životopis spolu s motivačným listom zasielajte na adresu spoločnosti prípadne mailom na [email protected]. Zaslaním životopisu dávate spoločnosti EIP Services, s.r.o. súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona 122/2013 Z.z. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, stavebné, právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť daňovej a účtovnej legislatívy, ochota ďalšieho vzdelávania
- znalosť obchodného práva a bežných administratívnych a legislatívnych povinností podnikateľského subjektu
- časová flexibilita, samostatnosť, precíznosť, lojálnosť
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- znalosť bežných PC aplikácií (účtovný SW Money S3 výhodou)
- vedenie tímu 3-5 ľudí

Spoločnosť printio, s.r.o. vznikla v roku 2006 a v rámci svojich služieb ponúka polygrafické a vydavateľské služby na najmodernejších technológiach v oblasti ofsetovej a digitálnej tlače. Medzi zákazníkov spoločnosti patria významné spoločnosti v regióne, subjekty verejnej správy ako i štátne organizácie. Súčasne prevádzkujeme jedinečný internetový portál - www.printio.sk umožňujúci objednávania priamo cez web a máme zavedený integrovaný manažérsky systém reprezentovaný ISO 9001 a ISO 14000. Okrem služieb polygrafickej výroby spoločnosť zabezpečuje vedenie účtovnej, personálnej a mzdovej agendy externým klientom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1827589  Dátum zverejnenia: 7.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou