Účtovník pohľadávok (kombinácia 2 jazykov)

Ein weltweit führender Werbevermarkter

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie a korektúra pohľadávok vystavených na faktúru aj v hotovosti, poštových šekov, bankových účtov v systéme SAP
- upomienky/inkaso (koordinácia s externým inkasným úradom)
- korektúra platobných rozdielov pri kontakte s odd.predaja/zákazníkmi
- monitoring zákazníkov prostredníctvom zoznamu Watch (Dashbord prepadnutých pohľadávok) kontakt s odd.predaja
- spracovanie zákazníckych dotazov a reklamácií
- vypracovanie splátkových plánov/alebo iných zákazníckych dohôd (neplatičov) a sledovanie dodržiavania zmluvných podmienok
- úverový manažment/kontrola bonity v spolupráci s D&B a administrácia v systéme ASP
- úzka spolupráca so senior účtovníkom a odd.predaja
- súlad s IKS (Internes Kontroll System)
- podpora analýzy otvorených položiek (DSO/Working Capital)

• výborná kariérna príležitosť v prestížnej spoločnosti a novovzniknutej pobočke na Slovensku
• pružný pracovný čas
• motivujúce finančné ohodnotenie
• moderné pracovisko
• príležitosť osobného a kariérneho rozvoja
• gastrolístky

Vo vašej žiadosti prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých nebudeme môcť pozvať na osobný pohovor. Kontaktovať budeme totiž len tých, ktorí budú najlepšie spĺňať naše požiadavky.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s účtovaním v cudzej meine
- najmenej 3 ročná pracovná skúsenoť s účtovaním pohľadávok
- orientácia na zákazníka a vedenie profesionálnej komunikácie s klientami
- veľmi dobré znalsoti SAP R3//Excel/Word/Share-Point
- presný, samostatný a štrukturovaný štýl práce
- aktívne ovládanie nemčiny + iného jazyka z nasledovných: francúzština, taliančina

Auftragsbearbeitung, Buchhaltung und IT-Support im Medienbereich
ID: 2152153  Dátum zverejnenia: 22.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou