Projektový manažér

Bite&Byte s. r. o.

Miesto práce
Šustekova 37, Bratislava - Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť eGlu pôsobí v oblasti vývoja mobilných aplikácii pre zariadenia na platforme iOS, Android, BB, WP. Počas svojho pôsobenia sme si vybudovali silnú pozíciu na Slovenskom trhu a momentálne hľadáme do nášho dynamického tímu novú posilu.

Projektový manažér u nás zodpovedá za všetky fázy projektového cyklu pre projekty implementácie a dodávok SW riešení od prípravy projektu a ponuky, výkon riadenia projektu až po prechod do prevádzky. Hlavnou náplňou práce bude:

- Definovanie zamerania projektu, jeho základných parametrov a cieľov - vytvorenie "big picture"projektu
- Spolupráca na tvorbe ponúk, prezentáciách, workshopov u klienta
- Analýza a príprava projektového plánu
- Implementácia systému riadenia projektov
- Návrh a implementácia projektových riešení
- Koordinácia a riadenie projektového tímu ( vrátane odhadov časových, personálnych a nákladových)
- vedenie porád projektového tímu
- reporting

Mladí, kreatívni nie len kolegovia.
Dynamická firma s jasným cieľom.
Flexibilný pracovný čas.
Neformálna pracovná atmosféra a spoločné aktivity s množstvom zábavy.
Priestor na rozvoj a sebarealizáciu.
Zúčastňovanie a podieľanie sa na smerovaní spoločnosti.
Nový koncept odmeňovania zúčastnených ľudí na projekte (partnerstvo).

Ak Vás eGLU a naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš Životopis, portfólio a niečim zaujímavý originálny Motivačný list. Radi sa s Vami skontaktujeme a zoznámime.
team eGLU

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý

- Skúsenosť s riadením komerčných IT projektov minimálne 3-5 rokov, ideálne na strane dodávateľskej spoločnosti (software mobile app development)
- Pôsobenie na technickej pozícii a technologický background (programovanie/Android SDK, GIT, iOS) výhodou
- Znalosti posledných trendov vo vývoji software
- Skúsenosti s riadením projektov agilnými metódami (SCRUM) výhodou
- Certifikácie a školenia v oblasti PM výhodou (JIRA)
- Orientácia na výsledky a dosahovanie cieľov
- Schopnosť predvídať problémy a prinášať efektívne riešenia
- Inteligencia, analytické a logické myslenie
- Výborné organizačné zručnosti a time management
- Výborné komunikačné zručnosti, schopnosť argumentovať a presadiť sa
- Schopnosť riadiť, koordinovať a motivovať tím mladých ľudí
- Zodpovedný postoj, pozitívny prístup ku zdieľaniu znalostí
- Tímový hráč so schopnosťou rozvíjať tímovú spoluprácu
- Zmysel pre humor

Bite & Byte, to je mladý dynamický kolektív zameraný na dosahovanie vytýčených cieľov. Naša firemná kultúra je pre nás dôležitá a je zameraná na dosiahnutie kombinácie efektívnosti, motivácie a osobného ohodnotenia. Našou filozofiou je určovať zamestnancom ciele a poskytovať im nástroje, s pomocou ktorých ich môžu dosiahnuť. Preto v našej spoločnosti nájdu uplatnenie motivovaní a dynamickí ľudia, ktorí sa neustále snažia zlepšovať vo svojej práci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3009139  Dátum zverejnenia: 11.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou