iOS developer

Bite&Byte s. r. o.

Miesto práce
Šustekova 37, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Apple fanúšikovia, Android uctievači a Windows Phone nadšenci, máme ich všetkých pod jednou strechou, teraz hľadáme pánka na iOS. Sme partia geekov čo robí pre firmy ako napríklad IIHF (medzinárodná hokejová federácia), KHL, Primabanka a ďalšie.

Ponúkame Ti skvelú príležitosť, zaujímavé kreatívne projekty a teda to najúžastnejšie pracovné miesto! Postaráme sa Ti o pravidelný prísun zábavy či jedla, navyše neotravujeme zbytočnou agendou a nerobíme žiadnu opičiu prácu.

Pozri náš web: http://www.eglu.sk

V skratke budeš zodpovedný za:
- iOS development pre existujúce a nové projekty
- konzultácie pri funkčnom návrhu aplikácií
- testovanie a debugging
- dokumentácia zdrojového kódu

- mladý kolektív kreatívnych nadšencov
- dynamická firma
- flexibilné prostredie a pracovný čas
- priestor pre rozvoj a sebarealizáciu
- zúčastňovanie a podielanie sa na smerovaní spoločnosti

Nezabudni spolu so Životopisom poslať súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niketorých zákonovv znení neskorších predpisov pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Určite si vyhradíme čas a priestor na to, aby sme odpovedali všetkým uchádzačom o uvedené pracovné miesto :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý
C# - Pokročilý
C++ - Pokročilý
Java - Pokročilý
Objective-C - Pokročilý

- znalosť Xcode
- znalosť ECLIPSE
- cit pre detail a user experience
- komunikačné schopnosti
- dôslednosť a zodpovednosť
- chuť učiť sa nové veci
- time management

Bite & Byte, to je mladý dynamický kolektív zameraný na dosahovanie vytýčených cieľov. Naša firemná kultúra je pre nás dôležitá a je zameraná na dosiahnutie kombinácie efektívnosti, motivácie a osobného ohodnotenia. Našou filozofiou je určovať zamestnancom ciele a poskytovať im nástroje, s pomocou ktorých ich môžu dosiahnuť. Preto v našej spoločnosti nájdu uplatnenie motivovaní a dynamickí ľudia, ktorí sa neustále snažia zlepšovať vo svojej práci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1904226  Dátum zverejnenia: 20.10.2014