Sales Manager

eGlu Distribution s.r.o.

Šustekova 3304/37, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti ako Obchodník, dynamickú a cieľavedomú osobnosť a chceš skĺbiť svoj obchodnícky talent so svetom mobilných aplikácií a sw vývoja?
Tak využi šancu rozvíjať svoj obchodný potenciál a staň sa uspešným Business Development Sales manažérom práve v eGLU. Spoločnosť eGlu pôsobí v oblasti vývoja mobilných aplikácii pre zariadenia na platforme iOS, Android, BB, WP.

Hlavnou náplňou práce bude:

Business Development

- Vyhľadávanie obchodného potenciálu a kontaktovanie nových obchodných partnerov (international scope)
- Prezentácie a obchodné stretnutia s potencionálnymi partnermi
- Zisťovanie potrieb klientov a hľadanie individuálnych riešení
- Analýza produktovej špecifikácie (Product Management)
- Tvorba ponuk a vyjednávanie zmluvných podmienok spolupráce s klientom
- Prinášanie inovatívnych ideí
- Spolupráca s Projektovým manažérom a odovzdávanie produktovej špecifikácie a technických dokumentov realizačnému tímu
- Kvalitná starostlivosť o existujúcich klientov (Key Account management)

Mladí, kreatívni nie len kolegovia.
Dynamická firma s jasným cieľom.
Flexibilný pracovný čas.
Neformálna pracovná atmosféra a spoločné aktivity s množstvom zábavy.
Priestor na rozvoj a sebarealizáciu.
Otvorená kultúra, vzťahy založené na dôvere, nekorporátny prístup.
Zúčastňovanie a podieľanie sa na smerovaní spoločnosti.
Nový koncept odmeňovania zúčastnených ľudí na projekte (partnerstvo).

Ak Vás eGLU a naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš Životopis, portfólio a niečim zaujímavý originálny Motivačný list. Radi sa s Vami skontaktujeme a zoznámime.

[email protected]

team eGLU

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, ekonomia, IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Pracovné skúsenosti na obchodnej pozícii
- Dynamický, akčný prístup k práci, v živote celkovo
- Proklientský a proaktívny prístup, business drive
- Orientácia na výsledky a dosahovanie cieľov
- Ochota učiť sa a pracovať na sebe, pokora
- Inteligencia, analytické a logické myslenie
- Výborné organizačné zručnosti a time management
- Výborné komunikačné zručnosti, schopnosť argumentovať a presadiť sa
- Empatia
- Samostatnosť
- Zodpovedný postoj, pozitívny prístup ku zdieľaniu znalostí
- Tímový hráč so schopnosťou rozvíjať tímovú spoluprácu
- Zmysel pre humor

Spoločnosť eGlu Disrtibution pôsobí v oblasti vývoja mobilných aplikácii pre zariadenia na platforme iOS, Android, BB, WP.

eGlu, to je mladý dynamický kolektív zameraný na dosahovanie vytýčených cieľov. Naša firemná kultúra je pre nás dôležitá a je zameraná na dosiahnutie kombinácie efektívnosti, motivácie a osobného ohodnotenia. Našou filozofiou je určovať zamestnancom ciele a poskytovať im nástroje, s pomocou ktorých ich môžu dosiahnuť - nie určovať im presnú cestu a postup, ktorému sa musia podriadiť. Preto v našej spoločnosti nájdu uplatnenie motivovaní a dynamickí ľudia, ktorí sa neustále snažia zlepšovať vo svojej práci. A my v eGlu ich radi podporíme.
ID: 3133786  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou