Projektant elektro

EGEM s.r.o. organizačná zložka

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 280 - 1 950 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie v závislosti od praxe, prípadne autorizácie. Náborový príspevok 2 000 EUR. Plat sa skladá z hrubej mesačnej mzdy + mesačné prémie podľa pracovného výkonu 100 do 200 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie od 130 - 300 EUR/mesiac. 13. plat + ročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projekčné práce - elektro v rozsahu:
- obhliadka miesta realizácie,
- návrh technického riešenia,
- spracovanie kompletnej technickej dokumentácie vo všetkých stupňoch (štúdia, projekty pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, realizáciu)
- spracovanie podkladov pre stavebný úrad a iné dotknuté organizácie,
- dohľad nad správnou implementáciou navrhnutých riešení,
- spracovávanie dokumentácie skutočného stavu.

Miesto výkonu práce pobočka v Košiciach poprípade v sídle spoločnosti v Ružomberku.
služobný telefón, notebook, náborový príspevok, mesačné prémie a osobné ohodnotenie (po uplynutí skúšobnej doby), 13. plat, ročné odmeny, príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu, odmeny pre darcov krvi.

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť/motivačný list (so súhlasom na spracovanie a evidenciu osobných údajov) a životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu najneskôr do 27.05.2024. Kontaktovať budeme len záujemcov spĺňajúcich vyššie uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, energetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Úplný začiatočník
Ruplan - Základy
Autodesk Inventor - Základy
Engineering Base (Aucotec) - Základy
Microsoft Visio - Základy
INVERTOR - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť poskytuje služby najmä odberateľom v oblasti výroby a distribúcie el. energie, teplárenstva a priemyslu.

Zameriava sa najmä na komplexnú prípravu, zabezpečenie a realizáciu energetických diel alebo ich ucelených častí vrátane servisu a údržby v rozsahu hladín veľmi vysokého, vysokého a nízkeho napätia a riadiacich systémov vrátane kompletnej projektovej prípravy.

Hlavné zameranie:
* Transformovne prenosovej sústavy ZVN/VVN a VVN/VVN
* Rozvodne distribúcie VVN/VN, VN/NN
* Výrobne elektrickej energie (elektrárne)
* Výrobne tepla (teplárne)
* Priemyselné elektrické rozvody
* Vonkajšie vedenie ZVN a VVN

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Albína Lengvarská
Tel.: +421902962916
E-mail: poslať životopis
ID: 4819324  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/mesiac